Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. 

V pořádku Další informace
menu
menu

Zdravotní kontrola

Zdravotní kontrola laboratorních zvířat je jedním ze základních prostředků prevence vzniku a šíření infekcí mezi těmito zvířaty. Poskytuje informace o zdravotním stavu laboratorních zvířat, nákazové situaci v chovech laboratorních zvířat a umožňuje produkovat zvířata zdravá, u kterých není výsledek pokusu ovlivněn přítomností infekčních agens.

V naší laboratoři provádíme programy zdravotní kontroly dle doporučení FELASA (Federation of European Laboratory Animal Science Associations) z roku 2014. Tyto programy se dělí na čtvrtletní (Quarterly) a roční (Annually). Kromě těchto programů nabízíme svým zákazníkům také rozšířené programy Large a Global, nebo vytvoření speciálních programů dle vašich přání.

Provádíme diagnostiku z celých zvířat nebo vámi zaslaných vzorků. Analýzu vzorků provádíme pomocí serologických, bakteriologických, parazitologických, histologických a molekulárně biologických metod. Kromě kompletní diagnostiky z celých zvířat nabízíme i alternativu prováděnou pomocí PCR nebo kombinací serologického a PCR vyšetření. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.