Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. 

V pořádku Další informace
menu
menu

Tým AnLab je tu pro vás

 

Vážení obchodní partneři, kolegové, přátelé,

Dovolte nám Vás informovat, že navzdory současné situaci naše laboratoř, naše kancelář, naše doprava vč. naší služby “door to door” jsou plně funkční a my jsme připraveni vyjít vstříc a splnit vaše požadavky. Naši řidiči jsou v terénu a dodržují všechny aktuální předpisy. Naše automobily mají všechny potřebné certifikace a naši pracovníci v kanceláři a v laboratoři AnLab v Praze pracují a jsou připraveni reagovat na Vaše dotazy a plnit Vaše požadavky.

Rádi bychom Vás také požádali, abyste se s námi podělili o jakékoli aktuální informace týkající se reakcí na současnou situaci v oblastech osobních, profesních, výzkumných, nákupních, výběrových řízení, logistiky nebo jiných témat.

Dodržujeme a respektujeme všechna nezbytná nařízení, která chrání Vás, nás, naši práci, laboratorní zvířata, laboratorní vzorky a jsme si jistí, že tímto přístupem podporujeme rozvoj našich dobrých vztahů a profesionální pověst AnLabu.

Jako vždy jsme tu pro vás, pracujeme a jsme připraveni. 

 

Tým AnLab

 

Tel.: +420 261 711 667

E-mail: info@anlab.cz

>> všechny aktuality