menu
menu

Objednávka

Objednávky jsou přijímány telefonicky, faxem, e-mailem nebo jako poštou doručená písemná zásilka. U inbredních a hybridních kmenů vítáme, zvláště jedná-li se o početnější dodávku, včasnou předběžnou objednávku s možností pozdějšího upřesnění počtu a pohlaví zvířete.

Zvířata dodáváme v co nejkratším termínu, obvykle do 1 týdne. Větší soubory zvířat po domluvě v uvedeném termínu. Zákazník je vždy informován o uskutečnění dodávky, případně obdrží potvrzení své objednávky. Při objednávání zvířat z jiných produkčních celků naším prostřednictvím, vyžadujeme vždy písemnou objednávku, na jejímž základě zahájíme korespondenci se zahraničním producentem o dostupnosti příslušného druhu a kmene a podmínkách dodání.

Fakturační údaje a místo dodání

 

Laboratorní zvířata

Datum dodání
Počet
Pohlaví
Kmen
Hmotnost nebo stáří
Číslo objednávky

Další sortiment

Datum dodání
Počet
Bližší specifikace
Číslo objednávky

poznámky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Společnost AnLab, s.r.o., provádí zpracování Vašich osobních údajů z důvodů oprávněného zájmu.

 

1.    Totožnost a kontaktní údaje správce

 

 • Správcem Vašich osobních údajů je společnost AnLab, s.r.o., se sídlem Vídeňská 1083, 14220 Praha 4, Česká republika, IČO: 45796301, společnost zapsaná u obchodního soudu v Praze, oddíl C, vložka 11522. (dále jen „správce“).
 • Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Vídeňská 1083, 14220 Praha 4, Česká republika, adresa elektronické pošty anlab@info.cz, telefon +420 261711667
 • Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

 

2.    Právní základ zpracování osobních údajů

 

 • Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je skutečnost, že toto zpracování je nezbytné pro účely oprávněných zájmů příslušného správce či třetí strany ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“);

 

3.    Rozsah a účel zpracování osobních údajů

 

 • Na základě Vašeho souhlasu správce zpracovává tyto údaje: jméno a příjmení, název společnosti, e-mail, telefonní číslo.
 • Účelem zpracování Vašich osobních údajů je oprávněný zájem správce k plnění požadavku subjektu na zaslání objednávky, odpověď na dotaz.
 • Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

 

4.    Doba uložení osobních údajů

 

 • Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu potřebnou pro zpracování Vaší objednávky a dle zákonných požadavků.

 

5.    Další příjemci osobních údajů

 

 • Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou zasílatelské společnosti a jiné osoby podílející se na dodání zboží či služeb, a osoby zajišťující pro správce technické služby související s provozem e-mailů, softwaru pro zadávání výsledků a ukládání dat.
 • Správce nepředá Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

 

6.    Práva subjektu údajů

 

 • Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
 • Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
 • Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy nebo vyřízení dotazu a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či ji ze strany správce splnit.

 

×

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.