menu
menu

Profil společnosti

Společnost AnLab, s.r.o. byla založena v září 1992 v Praze s cílem přispět k rozvoji biomedicínského výzkumu a kvalitě používaných laboratorních zvířat. Tato činnost spočívala v distribuci definovaných a standardních laboratorních zvířat na vědecko-výzkumná pracoviště a v diagnostické činnosti v oborech bakteriologie, parazitologie, serologie a patologie laboratorních hlodavců a králíků.

V současné době je AnLab specializovaná veterinární laboratoř zaměřená na diagnostiku infekčních onemocnění u laboratorních hlodavců a králíků. Provádíme programy zdravotní kontroly dle doporučení FELASA nebo speciální vyšetření na přání zákazníka.

Našim zákazníkům, kterými jsou vědecko-výzkumné instituce z Evropy i mimo ni, nabízíme kvalitní diagnostické služby prováděné týmem zkušených specialistů s moderním přístrojovým vybavením.

Zákazníkům v Česku a na Slovensku dodáváme také laboratorní hlodavce a králíky společností ENVIGO a TACONIC, superprémiová krmiva a diety společnosti ssniff Spezialdiäten GmbH, podestýlku od firem JELU-WERK a ABEDD a vybavení pro chov a práci s laboratorními zvířaty od společnosti Plexx. Kromě vlastní distribuce nabízíme také přepravu laboratorních zvířat.

AnLab, s.r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016 pro veterinární laboratorní diagnostiku u laboratorních zvířat a certifikátu ICLAS za každoroční účast v mezinárodním evaluačním programu určeném pro diagnostické laboratoře.

Všechna činnost s laboratorními zvířaty je prováděna v souladu se zákonem č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 419/2012 Sb., o ochraně pokusných zvířat vydané Ministerstvem zemědělství a zákonem č. 78/2004 Sb., o nakládání s geneticky modifikovanými organismy a genetickými produkty. 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.