menu
menu

Eutanazie

Všechny systémy jsou navrženy pro postupné napouštění CO2, časové prodlevy a různé typy klecí ,aby byly dodržovány nejlepší standardy welfare zvířat.

Bezpečné pro personál.

Jednoduché ovládání dotykové obrazovky pro správce a koncové uživatele.

Různé velikosti systémů, které vyhovují vašemu zařízení.

Automatizované systémy CO2 nabízejí řadu automatizací od jednoduchého ovládání zapnutí / vypnutí až po vysoce sofistikovanou kontrolu celého procesu pro konkrétní druhy s více průtoky.

Nová generace systémů SMARTBOX Auto CO2 využívá pokročilou technologii k individuální kontrole každé úrovně procesu euthanasie nezávisle a automaticky stisknutím tlačítka. 

V nabídce je mnoho různých typů systémů od jednokomorových až po osmikomorové.

 

Systém Smartbox Prodigy Unit

Systém Prodigy umožňuje správci pomocí dotykové obrazovky vytvořit programy pro klece různých velikostí. 

K systému mohou být připojeny až 3 klece najednou. Bez použití externího průtokoměru Prodigy automaticky vypočítá tok CO2 potřebný pro celkový počet připojených klecí, tj. 1, 2 nebo 3.

Systém je chráněn heslem. Změny v nastavení provádí správce, který může povolit plný nebo částečný přístup pro neomezený počet uživatelů.

Dotyková obrazovka zobrazuje fázi cyklu, čas cyklu a čas zbývající do konce celého procesu. Správce může nastavit možnost nouzového zastavení.

Uživatelské menu je i v českém jazyce.

 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.