Krmné směsi a diety

Výrobce: ssniff Spezialdiäten GmbH, Ferdinand - Gebriel-Weg 16, D-59494, Soest, www.ssniff.de

Nabízíme Vám možnost výběru a nákupu diet pro všechny druhy laboratorních zvířat: myši, potkany, morčata, králíky, kočky, psy, miniprasata, primáty a drůbež.

Běžné diety jsou k dispozici v sypké, peletované nebo extrudované formě. Průměr pelet si můžete určit v rozmezí 10 resp. 15 mm (myš, potkan). Pro myši a potkany můžete žádat dietu pro chov, dietu energeticky obohacenou, dietu bez  fytoestrogenů, stejně jako dietu pro držení zvířat v experimentu. Můžete volit dietu určenou ke sterilizaci, nebo dietu která není dále ošetřována. Pro isolátory, laminar-flow skříně a IVC můžete získat zvolenou dietu (případně podestýlku) vakuově balenou a radiačně sterilizovanou 25 kGy (na vyžádání 50 kGy). Diety jsou baleny v 15 kg pytlích a transportovány na tzv. HHP Europaletách (HHP-nové dřevěné palety sterilizované parou)

EXPERIMENTÁLNÍ DIETY

K dispozici je preskripce přibližně 150 experimentálních diet, jejichž složení se liší podle experimentálního záměru a požadavků na výživu jednotlivých druhů laboratorních zvířat. Běžně dostupné jsou experimentální diety bez, s nízkým obsahem nebo vysokým obsahem tuků, proteinů, karbohydrátů, stejně jako deficientní diety (vit. E, K3, B1, B2, B6, B12,  biotin, inositol) atd. Nevyhovuje-li dostupná receptura požadavkům, je možné připravit recepturu a dietu podle přání zákazníka.

Bližší informace Vám poskytneme na vyžádání (info@anlab.cz, tel: 261 711 667)